«АФЕРИСТОМ» ТА «БРЕХЛИВИМ РЕДАКТОРОМ» НАЗВАЛА ХМІЛЬНИЦЬКА «БАТЬКІВЩИНА» РЕДАКТОРА ГАЗЕТИ «Я ТА МІСТО»
03.04.2015

В газеті «Я та місто» від 27 березня 2014 року було опубліковано матеріал «ПР та БЮТ» по-хмільницьки». В ньому депутатів фракції «Батьківщина» неправдиво звинуватили в небажанні голосувати за Костянтина Коломійця на посаду секретаря міської ради, а також в об’єднанні з депутатами від Партії регіонів для обрання на цю посаду Володимира Шеремети. Звідки взявся цей матеріал і хто його автор, редактор видання Сергій Панаскевич пояснити чи то не міг, чи то не хотів. Але відомо, що стаття замовна, і той, хто її писав, намагався підірвати авторитет депутатів ВО «Батьківщина» серед громадськості міста та депутатського корпусу міської ради.
Тому, щоб захистити свою честь і ділову репутацію, ВО «Батьківщина» звернулось до Хмільницького міськрайонного суду з вимогою визнати цю інформацію недостовірною та зобов’язати редактора «Я та місто» Сергія Панаскевича спростувати її на сторінках газети.
Майже рік тягнулась епопея судового протистояння. Спочатку Хмільницький міськрайонний, а згодом і Апеляційний суд Вінницької області задовольнили позовні вимоги в частині спростування недостовірної інформації.
13 березня цього року державна виконавча служба повідомила ВО «Батьківщина» про виконання Сергієм Панаскевичем рішення суду, спростування недостовірної інформації видрукувано в газеті «Я та місто» №9 від 11 березня 2015 р.
Нам хотілось побачити цю газету, але вона виявилась справжнім дефіцитом. Її ніде не було - ні в кіосках, ні у розповсюджувачів, ні у передплатників. Довелось звернутись на пошту. Там нам повідомили, що редактор газети «Я та місто» Сергій Панаскевич офіційно звернувся в Хмільницький ЦВПЗ з проханням припинити розповсюдження газети абонентам та вилучити її із роздрібної торгівлі, оскільки номер бракований і буде наданий відділенню для розповсюдження після передруку. Передрукований номер газети так і не надійшов. Отже, газета не вийшла. Виконавчій службі Панаскевич надав газету лише в одному екземплярі. Як з’ясувалось, окрім виконавців, її більше ніхто не бачив. Кому потрібне таке спростування? Та його взагалі і не було.
ВО «Батьківщина» обурене витівками цього афериста. Замість того, аби виконати рішення суду, донести читачам правду, брехливий редактор саботував вихід газети і "пошив" усіх в дурні.
Постають питання: кому служить ця газета, кому вона вигідна і навіщо свідомо обманює хмільничан?
Звертаємось до вас, «уважаемый» редактор «з власною думкою», кого ви обманули - суд, Державну виконавчу службу чи хмільницьку «Батьківщину»?
Запам’ятайте, кишеньковий рупоре, обманули ви і продовжуєте обманювати простих людей, жителів Хмільника, і в першу чергу, своїх передплатників, котрі постійно не отримують газет, за які заплатили гроші.
Звертаємось до всіх хмільничан, перш ніж передплатити газету, подумайте, яку інформацію ви хочете отримувати, що вам потрібно - правда чи черговий замовний фейк?
За матеріалами міськрайонної гадети «Життєві обрії»